Kariera

Praca w SCALAMID

showroom scalamid rokietnica

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy nowych osób zainteresowanych pracą w naszej firmie.

Miejsce pracy: Sobota, gmina Rokietnica (k. Poznania), ul. Poznańska 43 | (POZBRUK CENTRALA)

Oferty pracy

Product Manager

product manager scalamid

Opis stanowiska:

• budowa rozpoznawalności marki SCALAMID na rynku budowlanym głównie wśród architektów, generalnych wykonawców, wykonawców i inwestorów
• aktywne poszukiwanie projektów do sprzedaży materiałów SCALAMID
• budowa i zarządzanie stworzoną listą projektów w systemie CRM
• prowadzenie szkoleń i seminariów dla architektów i wykonawców
• budowa sieci Partnerów SCALAMID w powierzonym regionie
• analiza rynku konkurencji

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane budownictwo lub architektura
• min 5 letnie doświadczenie w pracy z architektami (oczekiwany czas poświęcony na pracę z architektami to min 30%)
• doskonała znajomość rynku inwestycyjnego i wykonawczego w regionie
• znajomość języka angielskiego np komunikacyjnym
• umiejętność pracy w zespole
• wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• kontrakt  B2B
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dobrą atmosferę w zespole
• możliwości rozwoju w strukturach firmy

Pracownik Produkcji

pracownik produkcji oferta pracy scalamid

• obsługa wózków widłowych na terenie hali produkcyjnej
• odbieranie wyrobów spakowanych z linii produkcyjnych
• transport jednostek ładunkowych wewnątrz magazynu
• staranne składowanie wyrobów na hali produkcyjnej
• dbałość o jakość transportowanego asortymentu
• efektywne zagospodarowanie powierzchni hali produkcyjnej
• załadunek / rozładunek transportów
• codzienna obsługa maszyn produkcyjnych
• dbanie o ciągłość produkcji
• praca zmianowa (2 zmiany)
• miejsce pracy: Centrala – Sobota ul. Poznańska 43

Wymagania:

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
• dyspozycyjność
• chęć do nauki i rozwoju
• umiejętność współpracy w grupie

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy jako operator maszyn produkcyjnych
• wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych
• uprawnienia spawalnicze

Operator Maszyn i Urządzeń w Zakładzie Prefabrykacji

operator maszyn oferta pracy

• codzienna obsługa maszyn produkcyjnych,
• dbanie o ciągłość produkcji,
• praca przy prefabrykacji,
• obróbka wyrobów betonowych,
• praca zmianowa (2 lub 3 zmiany),
• możliwość pracy na lini związanej min. z: Obróbką skrawaniem / Drukiem Cyfrowym / Produkcją płyt okładzinowych
• miejsce pracy: Centrala – Sobota k/Poznania

Wymagania:

• chęć pracy przy prefabrykacji betonu,
• odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
• dyspozycyjność,
• umiejętność współpracy w grupie,
• mile widziane (opcjonalnie): doświadczenie w pracy jako operator wibroprasy, wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych, doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych, szlifierki kątowej, uprawnienia SEP (do 1 KV),uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

• motywujący system wynagrodzenia prowizyjnego z gwarantowaną podstawą,
• atrakcyjny system szkoleniowy,
• współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,
• możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informacje dodatkowe

• w celu złożenia podania o pracę w naszej firmie kliknij „Aplikuj”

• w tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz i załącz swoje CV

• w razie problemów, prosimy o przesłanie e-mail na adres: rekrutacja@pozbruk.pl